CMC ALAIF » Overzicht alle finalisten

Overzicht finalisten door de jaren heen

O = categorie Origineel, C = categorie Covers en V = categorie Videoclips

Artiesten 0 - 9

2 Òngerein (Stramproy)

2016 (O)

3 R's (Neer)

2014 (O)

3 V's (Nederweert)

2018 (O)

45èlf (Landgraaf)

2018 (O)

4 Met Us 4 (Lanaken)

2014 (C), 2015 (V)

 

Artiesten A

Aaltied Noeit Te Laat (Horst)

2014 (O, C), 2016 (O), 2017 (C)

Andre Duijkers (Brunssum)

2013 (O)

Andy en Roy (Valkenburg)

2015 (O)

Angers dan Angers (Roermond)

2016 (O, V)

Anita Rosendorf (Lottum)

2017 (O), 2018 (O, V)

Arno en Wouter (Velden)

2017 (O)

 

Artiesten B

Batjakkers, de (Egchel)

2017 ( C, V), 2018 (V)

Beerkratkwaekers, de (Neer)

2016 (O)

Bjorn & Mieke

2019 (V)

BlitS (Oirsbeek)

2016 (V)

Bookeskook (Nunhem)

2014 (C)

Boys vanne Bertha (Weert)

2018 (C, V)

Breuker Boeb'n (Hoensbroek)

2014 (O)

Breuker Neutjes (Hoensbroek)

2017 (V)

Bubs, de (Meijel)

2013 (O) 2014 (O), 2016 (O), 2018 (V), 2019 (O)

Bully's, de (Heerlen)

2013 (O), 2014 (C)

 

Artiesten C

Ceciliaanse Bloas Mafia (Bocholtz)

2013 (O, V), 2014 (C)

Celine Kuepers (Nederweert)

2019 (O)

Coen Janssen (Baarlo)

2015 (O), 2016 (O, C)

Comsi Comsa (Maastricht)

2014 (O), 2017 (C)

cv de Waterratte (Ool)

2014 (V)

 

Artiesten D

d'r Dustin (Hoensbroek)

2018 (O), 2019 (O)

d'r Wielly (Hoensbroek)

2018 (O)

Danny P. (Kerkrade)

2018 (C)

DJ Jeroen Laven & Coen Janssen (Sittard/Baarlo)

2013 (C)

Dobbel 3 (Beek)

2014 (O), 2015 (O), 2017 (O), 2018 (C), 2019 (O, C)

Dobbel Glaas (Geleen)

2013 (C), 2014 (O)

Doonderse Spass Bende (Doenrade)

2018 (O)

Drie Man (Beek)

2014 (C), 2017 (C, V)

Driej & Ein (Limbricht)

2016 (V)

Droetgezat (Puth)

2018 (O)

Duo Apaart (Valkenburg)

2018 (C)

Duo Noeets Jedaat (Bocholtz)

2014 (O), 2018 (O)

DZN Duo Zonger Naam (Nederweert)

2017 (O), 2018 (O)

 

Artiesten E

El Rabsjie (Berg en Terblijt)

2016 (O)

Entouraasj (Meerssen)

2016 (O)

 

Artiesten F

Factor Twië 2019 (C)

Fiorenza (Valkenburg)

2018 (O), 2019 (O)

Franky & Joss Mennen (Weert)

2013 (O, V)

 

Artiesten G

G. Peeters en O. Vaessen (Blerick)

2014 (V)

Gein Haor Baeter (Sittard)

2015 (O)

Geitenfokkers, de (Bocholtz)

2014 (O, V), 2015 (V), 2016 (O)

Gén Viër (Venray)

2018 (O, V)

Ger en Patriez (Maastricht)

2013 (O)

Goedzat (Veulen)

2019 (O)

Graatje, Onno en Paul (Blerick)

2015 (O)

Graotekoeer (Neer)

2013 (O)

 

Artiesten H

H4 en Veul Plezeer (Horst)

2016 (O)

Happy Hotdogs (Hegelsom)

2018 (O), 2019 (O)

Heite Soep (Horst)

2016 (O), 2017 (O), 2018 (O)

Herringbiessere, de (Bocholtz)

2015 (O), 2019 (O)

Hey Brinks! (Hoensbroek)

2018 (C)

Hoondervel (Haelen)

2013 (V), 2014 (C), 2016 (V), 2018 (V), 2019 (V)

Huugenties (Beegden)

2013 (O), 2014 (O), 2015

 

Artiesten I

IECH & die Anger Tswei (Bocholtz)

2013 (O, V), 2017 (V), 2018 (V)

 

Artiesten J

John en Karel (Kessel-Eyk) 

2015 (O)

Jordy Swillens (Valkenburg)

2013 (O), 2014 (O)

Jos Habets (Posterholt)

2013 (O)

July en de Muppe (Hoensbroek)

2015 (C)

 

Artiesten K

Katja (Maastricht) 

2013 (V), 2019 (V)

Ken & Bob (Valkenburg a/d Geul)

2017 (O)

Ken & Robbie (Grubbenvorst)

2017 (O)

Kloomp, de (Meerssen)

2017 (C, V), 2019 (C)

Knaltaler, de (Bocholtz)

2013 (O), 2015 (O)

Knoppele, de (Elsloo)

2014 (V), 2016 (V), 2019 (C)

 

Artiesten L

Laatkomers, de (Helden)

2019 (O)

La Diva (Doenrade)

2013 (C)

Laotj Ós Mer Gewaere (Neer)

2019 (O)

 

Artiesten M

Mambada’s (Oirsbeek)

2016 (V)

Manon & Bart (Baarlo)

2016 (O), 2017 (O), 2018 (O), 2019 (O)

Marina Claessen

2019 (V)

Marion, Sanne, Evelyn en Desiree (Blerick) 2017 (O)

Mariska (Schinveld)

2018 (O)

Mark Gruijthuijsen (Weert)

2019 (O)

Marleen Rutten (Hunsel)

2015 (C)

Maurice & Manon (Sittard)

2016 (O)

Melanie en Claire (Doenrade/Elsloo)

2017 (O)

Men in Pek (Stramproy)

2014 (V)

MisjMasj (Geleen)

2014 (O), 2015 (O)

Moerepetazie (Weert)

2017 (V)

 

Artieten N

Neive, de

2015 (V), 2016 (O)

Nevvenén (Venray)

2016 (V), 2017 (V), 2018 (O, V), 2019 (O)

Nick & Patrick (Maastricht)

2016 (V), 2017 (O)

Niks Mier en Niks Minder (Grashoek)

2013 (O)

 

Artieten O

Oetgelaote (Geleen)

2014 (O), 2017 (O)

Óm In Te Lieste (Neer)

2017 (O), 2018 (V)

Op Good Gelök (Maasniel)

2013 (V) 2014 (O, V), 2017 (V)

Op Ós! (Geleen)

2013 (O) 2015 (O, V), 2017 (O)

 

Artieten P

Parksjtadjodler, de (Landgraaf)

2013 (O) 2016 (C)

Pascal Sutherland (Doenrade)

2019 (O)

Patty (Heel)

2013 (O), 2014 (O)

Paul en Leo (Heerlen)

2013 (V)

Pim van Wylick (Kessel)

2013 (O), 2015 (O, V)

Plekbend, de (Arensgenhout)

2016 (O), 2018 (O), 2019 (O)

Prinseraod Schaesberg (Schaesberg)

2014 (O)

Pruuf Mar (Venray)

2017 (O)

 

Artieten R

Ralph Leijendeckers (Ohé en Laak)

2019 (O)

Reënboagkloeb Haander (Kerkrade)

2016 (O), 2018 (O)

Rempetemp (Amstenrade)

2016 (O)

Ron van Richting Roy (Ell)  

2014 (C, V), 2015 (V), 2016 (V), 2017 (V), 2018 (C, V), 2019 (C)

Ron, Camiel en Vrunj (Horst)

2013 (O)

Rossi (Epen)

2017 (C)

Rowena (Valkenburg)

2014 (O)

Roy van den Broek (Blerick)

2015 (C)

 

Artieten S

Sacha Savelberg (Valkenburg)

2013 (C, V)

SieFoe (Amstenrade)

2014 (O, V), 2015 (V), 2016 (O)

Sieke en de Bubs (Horn)

2015 (O)

Sint Kompenie (Meers)

2015 (O)

Sjerpsjutters, de (Egchel) 

2013 (C, V), 2015 (O, V)  

Sjingboem (Kelpen-Oler)

2016 (O)

Sjinse Oud Prinse (Schin op Geul)

2019 (O)

Sjloetingstied (Panningen)

2015 (V)

Sjpringlaevend (Gulpen/Simpelveld/Neer) 2016 (C, V), 2017 (O), 2019 (O)

Stefan Wolter (Weert)

2019 (O)

Suze en Larissa (Limbricht/Born)

2015 (C), 2019 (C)

 

Artieten T

Theo Claessens

2019 (C)

Thijssen en Co

2015 (O)

Toddezek, de (Grubbenvorst)

2014 (V), 2015 (V)

Toeterthijs (Heythuysen)

2014 (O)

Truus en Trien (Maastricht)

2015 (O), 2016 (C)

Twiee Gewaejde, de (Nuth)

2013 (O), 2015 (C), 2017 (O)

Twiefelaere (Oirsbeek)

2019 (O)

 

Artieten U

Ummer d’r Letste (Heerlen)

2016 (C)

 

Artieten W

Waem (Helden)

2013 (V)

Waers (Weert)

2016 (C)

Weerwaas (Kerkrade)

2013 (V)

Wiesse Sjwaam (Kerkrade)

2017 (O, V)

Willy & Wally Wahnsinn (Weert)

2017 (V)

Wim en Loe (Stein)

2014 (V), 2015 (O)

Wir Us Get Angers (Panningen)

2016 (O)

 

Artieten Z

Zeemgilde (Merkelbeek)

2015 (V), 2016 (V)

Zekketusgaw (Born)

2017 (O)

ZoeWieZoe (Maasbree)

2017 (O)

't Zootje (Blitterswijck)

2018 (O, V)