CMC ALAIF » Hall of Fame » Overzicht alle finalisten

Overzicht finalisten door de jaren heen

O = categorie Origineel, C = categorie Covers en V = categorie Videoclips

Artiesten 0 - 9

2 Òngerein (Stramproy)

2016 (O)

3 R's (Neer)

2014 (O)

3 V's (Nederweert)

2018 (O)

45èlf (Landgraaf)

2018 (O)

4 Met Us 4 (Lanaken)

2014 (C), 2015 (V)

 

Artiesten A

A.P.E. (Aod Prinse Egchel) (Egchel)

2020 (O)

Aaltied Noeit Te Laat (Horst)

2014 (O, C), 2016 (O), 2017 (C)

Andre Duijkers (Brunssum)

2013 (O)

Andy en Roy (Valkenburg)

2015 (O)

Angers dan Angers (Roermond)

2016 (O, V)

Anita Rosendorf (Lottum)

2017 (O), 2018 (O, V), 2020 (O)

Arno en Wouter (Velden)

2017 (O)

Auwt Prinse Zöstere (Susteren)

2020 (O)

 

Artiesten B

Batjakkers, de (Egchel)

2017 ( C, V), 2018 (V), 2020 (O)

Beerkratkwaekers, de (Neer)

2016 (O)

Bjorn & Mieke

2019 (V), 2020 (V)

Björn van Berkel (Grubbenvorst)

2021 (O)

BlitS (Oirsbeek)

2016 (V)

Bookeskook (Nunhem)

2014 (C)

Boys vanne Bertha (Weert)

2018 (C, V)

Breuker Boeb'n (Hoensbroek)

2014 (O)

Breuker Neutjes (Hoensbroek)

2017 (V)

Bubs, de (Meijel)

2013 (O) 2014 (O), 2016 (O), 2018 (V), 2019 (O), 2020 (O)

Bully's, de (Heerlen)

2013 (O), 2014 (C)

 

Artiesten C

Ceciliaanse Bloas Mafia (Bocholtz)

2013 (O, V), 2014 (C)

Celine Kuepers (Nederweert)

2019 (O)

Coen Janssen (Baarlo)

2015 (O), 2016 (O, C)

Comsi Comsa (Maastricht)

2014 (O), 2017 (C)

cv de Waterratte (Ool)

2014 (V)

 

Artiesten D

d'r Dustin (Hoensbroek)

2018 (O), 2019 (O)

d'r Wielly (Hoensbroek)

2018 (O)

Danny P. (Kerkrade)

2018 (C)

DJ Jeroen Laven & Coen Janssen (Sittard/Baarlo)

2013 (C)

Dao Geuns (Ospel)

2020 (O)

De Létste Drej (Weert)

2020 (C)

Dobbel 3 (Beek)

2014 (O), 2015 (O), 2017 (O), 2018 (C), 2019 (O, C)

Dobbel Glaas (Geleen)

2013 (C), 2014 (O)

Doonderse Spass Bende (Doenrade)

2018 (O)

Drie Man (Beek)

2014 (C), 2017 (C, V)

Driej & Ein (Limbricht)

2016 (V)

Droetgezat (Puth)

2018 (O)

Duo Apaart (Valkenburg)

2018 (C)

Duo Noeets Jedaat (Bocholtz)

2014 (O), 2018 (O)

Duo X-Elle (Maastricht)

2020 (C)

DZN Duo Zonger Naam (Nederweert)

2017 (O), 2018 (O)

 

Artiesten E

El Rabsjie (Berg en Terblijt)

2016 (O)

Entouraasj (Meerssen)

2016 (O)

Eine Pot Zaat (Heel)

2020 (O)

Enne Bink (Velden)

2021 (O)

 

Artiesten F

Factor Twië 2019 (C)

Fiorenza (Valkenburg)

2018 (O), 2019 (O), 2021 (O)

Franky & Joss Mennen (Weert)

2013 (O, V)

Frits Pelt en 't Peltkoeër (Heerlen)

2021 (O)

 

Artiesten G

G. Peeters en O. Vaessen (Blerick)

2014 (V)

Gein Haor Baeter (Sittard)

2015 (O)

Geitenfokkers, de (Bocholtz)

2014 (O, V), 2015 (V), 2016 (O)

Gén Viër (Venray)

2018 (O, V)

Ger en Patriez (Maastricht)

2013 (O)

Goedzat (Veulen)

2019 (O)

Graatje, Onno en Paul (Blerick)

2015 (O)

Graotekoeer (Neer)

2013 (O)

Gwen (Susteren)

2021 (O)

 

Artiesten H

H4 en Veul Plezeer (Horst)

2016 (O)

Happy Hotdogs (Hegelsom)

2018 (O), 2019 (O), 2020 (O)

Haripapa’s (Doenrade)

2020 (O)

Hay Vercoulen (Venlo)

2021 (O)

Heite Soep (Horst)

2016 (O), 2017 (O), 2018 (O)

Herringbiessere, de (Bocholtz)

2015 (O), 2019 (O), 2020 (O)

Hey Brinks! (Hoensbroek)

2018 (C)

Hoondervel (Haelen)

2013 (V), 2014 (C), 2016 (V), 2018 (V),

2019 (V), 2020 (V), 2021 (V)

Huugenties (Beegden)

2013 (O), 2014 (O), 2015

 

Artiesten I

IECH & die Anger Tswei (Bocholtz)

2013 (O, V), 2017 (V), 2018 (V)

 

Artiesten J

Jesse & Jesse (Sittard)

2021 (V)

John en Karel (Kessel-Eyk) 

2015 (O)

Jordy Swillens (Valkenburg)

2013 (O), 2014 (O)

Jos Habets (Posterholt)

2013 (O)

July en de Muppe (Hoensbroek)

2015 (C)

 

Artiesten K

Katja (Maastricht) 

2013 (V), 2019 (V)

Kelly van de Lump (Schimmert)

2021 (O)

Ken & Bob (Valkenburg a/d Geul)

2017 (O), 

Ken & Robbie (Grubbenvorst)

2017 (O), 2020 (O)

Kloomp, de (Meerssen)

2017 (C, V), 2019 (C), 2020 (C)

Knaltaler, de (Bocholtz)

2013 (O), 2015 (O)

Knoppele, de (Elsloo)

2014 (V), 2016 (V), 2019 (C)

Koen & Ankie (Venray)

2020 (O)

 

Artiesten L

Laatkomers, de (Helden)

2019 (O)

La Diva (Doenrade)

2013 (C)

Laotj Ós Mer Gewaere (Neer)

2019 (O)

Loss! (Venray)

2021 (O)

Luc & Eef (Grubbenvorst)

2020 (O)

 

Artiesten M

Mambada’s (Oirsbeek)

2016 (V)

Manon & Bart (Baarlo)

2016 (O), 2017 (O), 2018 (O), 2019 (O),

2020 (O)

Marina Claessen

2019 (V)

Marion, Sanne, Evelyn en Desiree (Blerick) 2017 (O)

Mariska (Schinveld)

2018 (O)

Mark Gruijthuijsen (Weert)

2019 (O)

Marleen Rutten (Hunsel)

2015 (C)

Maud (du Chatinier) (Geleen)

2021 (O)

Maurice & Manon (Sittard)

2016 (O)

Melanie en Claire (Doenrade/Elsloo)

2017 (O)

Men in Pek (Stramproy)

2014 (V)

Merge Wèr (Helden_

2020 (O)

MisjMasj (Geleen)

2014 (O), 2015 (O)

Moerepetazie (Weert)

2017 (V)

 

Artieten N

Neive, de

2015 (V), 2016 (O)

Nevvenén (Venray)

2016 (V), 2017 (V), 2018 (O, V), 2019 (O)

2020 (C)

Nick & Patrick (Maastricht)

2016 (V), 2017 (O)

Niks Mier en Niks Minder (Grashoek)

2013 (O)

 

Artieten O

Oetgelaote (Geleen)

2014 (O), 2017 (O)

Óm In Te Lieste (Neer)

2017 (O), 2018 (V)

Op Good Gelök (Maasniel)

2013 (V) 2014 (O, V), 2017 (V)

Op Ós! (Geleen)

2013 (O) 2015 (O, V), 2017 (O)

 

 

 

Artieten P

Parksjtadjodler, de (Landgraaf)

2013 (O) 2016 (C)

Pascal Sutherland (Doenrade)

2019 (O), 2021 (O)

Patrick Roger (Herkenbosch)

2021 (O)

Patty (Heel)

2013 (O), 2014 (O)

Paul en Leo (Heerlen)

2013 (V)

Pier & Stuf (Baexem)

2021 (O)

Pim van Wylick (Kessel)

2013 (O), 2015 (O, V)

Plekbend, de (Arensgenhout)

2016 (O), 2018 (O), 2019 (O), 2020 (O),

2021 (O)

Prins & Aod Prinse Graashook (Grashoek)

2021 (O)

Prinseraod Schaesberg (Schaesberg)

2014 (O)

Prinseblood (Hoensbroek)

2020 (O)

Pruuf Mar (Venray)

2017 (O), 2020 (V), 2021 (V)

 

Artieten R

Ralph Leijendeckers (Ohé en Laak)

2019 (O)

Raoj 'ns (Neer)

2021 (O)

Reënboagkloeb Haander (Kerkrade)

2016 (O), 2018 (O)

Rempetemp (Amstenrade)

2016 (O)

Ron van Richting Roy (Ell)  

2014 (C, V), 2015 (V), 2016 (V), 2017 (V), 2018 (C, V), 2019 (C), 2021 (C)

Ron, Camiel en Vrunj (Horst)

2013 (O)

Rossi (Epen)

2017 (C)

Rowena (Valkenburg)

2014 (O)

Roy van den Broek (Blerick)

2015 (C)

 

Artieten S

Sacha Savelberg (Valkenburg)

2013 (C, V)

Shirley (Grasshoek)

2020 (O)

SieFoe (Amstenrade)

2014 (O, V), 2015 (V), 2016 (O)

Sieke en de Bubs (Horn)

2015 (O)

Sint Kompenie (Meers)

2015 (O)

Sjerpsjutters, de (Egchel) 

2013 (C, V), 2015 (O, V)  

Sjingboem (Kelpen-Oler)

2016 (O)

Sjinse Oud Prinse (Schin op Geul)

2019 (O)

Sjloetingstied (Panningen)

2015 (V)

Sjpringlaevend (Gulpen/Simpelveld/Neer) 2016 (C, V), 2017 (O), 2019 (O), 2021 (O)

Spik & Span (Susteren)

2020 (V), 2021 (V)

Stefan Wolter (Weert)

2019 (O), 2020 (O), 2021 (O)

Suze en Larissa (Limbricht/Born)

2015 (C), 2019 (C)

 

Artieten T

Tessa (Ubachsberg)

2021 (O)

Theo Claessens

2019 (C)

Thijssen en Co

2015 (O)

Tiroler Party Duo (Lanaken)

2020 (C) 

Toddezek, de (Grubbenvorst)

2014 (V), 2015 (V)

Toeterthijs (Heythuysen)

2014 (O)

Truus en Trien (Maastricht)

2015 (O), 2016 (C)

Twiee Gewaejde, de (Nuth)

2013 (O), 2015 (C), 2017 (O), 2020 (C)

Twiefelaere (Oirsbeek)

2019 (O)

 

Artieten U

Ummer d’r Letste (Heerlen)

2016 (C)

 

Artieten W

Waem (Helden)

2013 (V)

Waers (Weert)

2016 (C)

Weerwaas (Kerkrade)

2013 (V)

Wiesse Sjwaam (Kerkrade)

2017 (O, V)

Wild Vleisj (Elsloo)

2020 (O), 2021 (O)

Willy & Wally Wahnsinn (Weert)

2017 (V)

Wim en Loe (Stein)

2014 (V), 2015 (O)

Wir Us Get Angers (Panningen)

2016 (O)

 

Artieten Z

Zeemgilde (Merkelbeek)

2015 (V), 2016 (V)

Zekketusgaw (Born)

2017 (O)

ZOES (Hulsberg)

2021 (O)

ZoeWieZoe (Maasbree)

2017 (O)

't Zootje (Blitterswijck)

2018 (O, V)